GRUPA

GENERALNY
WYKONAWCA INWESTYCJI

NOWOCZESNE PROJEKTY

Realizujemy nowoczesne projekty  podejmując każde wyzwanie budowlane, budując na indywidualne potrzeby.

BUDOWA POD KLUCZ

Działając kompleksowo dbamy o to, aby realizacja inwestycji była dla Inwestora wyłącznie przyjemnością.

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Wszystkie materiały, które proponujemy klientom są nam dobrze znane, ponieważ wykorzystujemy je stale na naszych budowach. 

O Nas

Firma Dynamic Investment została założona w celu realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych warszawskiego dewelopera Dynamic Development. Jest to rodzinna firma z tradycjami, która prężnie się rozwija. ​Obecnie obszarem naszych działań jest aglomeracja warszawska. Przez ponad 25 lat naszej działalności zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe, skomplikowane i wymagające projekty, zachowując przy tym jak najwyższe standardy wykonania. Stawiamy na uczciwość i transparentność działań, dzięki czemu osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku.

Nasza kadra posiada bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu i rozwiązać każdy problem na budowie.

Cechuje nas profesjonalizm, innowacyjność i wieloletnie doświadczenie. Ponadto działamy terminowo i skutecznie. ​Specjalizujemy się w budowie obiektów handlowo-usługowych oraz budynków mieszkalnych.

Przy projektowaniu naszych mieszkań i domów stawiamy na wysokiej jakości materiały i dbałość o szczegóły. Staramy się, aby nasze projekty były proste, niebanalne i nowoczesne.

Wojciech Musiał - Prezes Zarządu

Jeśli masz pytania, zadzwoń +48 600 130 593