GRUPA

GENERALNY
WYKONAWCA INWESTYCJI

NOWOCZESNE PROJEKTY

Realizujemy nowoczesne projekty  podejmując każde wyzwanie budowlane, budując na indywidualne potrzeby.

BUDOWA POD KLUCZ

Działając kompleksowo dbamy o to, aby realizacja inwestycji była dla Inwestora wyłącznie przyjemnością.

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Wszystkie materiały, które proponujemy klientom są nam dobrze znane, ponieważ wykorzystujemy je stale na naszych budowach. 

Referencje

"​Zarówno w 2009, jak i w 2014 roku realizacja przebiegła sprawnie, dlatego też w 2017 roku ponownie wybraliśmy firmę Dynamic Investment na generalnego wykonawcę naszego obiektu. Jakość świadczonych usług oraz organizacja placu budowy była bez zarzutu. Zapewniono nam fachową kadrę techniczną, która elastycznie reagowała na nasze sugestie"

Przedstawiciel inwestora
Adam Wiśniewski

"​​​Ze wszystkich podjętych zobowiązań i prac firma Dynamic Investment wywiązała się wzorowo, co spowodowało, że bez wahania zleciliśmy realizację kolejnej inwestycji. Również druga budowa wykonana została bez jakichkolwiek zastrzeżeń. W trakcie współpracy firma Dynamic Investment dała się poznać jako pewny i godny zaufania partner. Inwestorzy, którzy zdecydują się powierzyć jej prowadzenie budowy, mogą liczyć na wysoki poziom jakości robót, bardzo dobrą organizację prac montażowych oraz fachową kadrę kierowniczą."

Przedstawiciel inwestora
Bernard jasiński

"​​Wszystkie prace zostały zrealizowane terminowo, solidnie i fachowo. Wyrażamy uznanie za profesjonalizm w działaniu firmy Dynamic Investment. Dobra organizacja pracy i solidność są dowodem wiarygodności firmy, a dla potencjalnego inwestora gwarantem dobrej współpracy i osiągnięcia oczekiwanych efektów zakończenia robót."

Przedstawiciel inwestora
Agnieszka Majewska